darmowa lekcja pokazowa angielskiegoBardzo często ludzie nie wiedząc jak wygląda nauka języka angielskiego, tą czy ową metodą, rezygnują z podjęcia próby zmian w swoim życiu. Przedstawienie cen i opowiedzenie o metodzie nie zawsze wystarcza do podjęcia właściwej decyzji, dlatego w naszej szkole angielskiego w Rzeszowie praktykujemy darmowe zajęcia pokazowe.

Wystarczy do nas się zgłosić i umówić się na konkretny dzień na lekcję pokazową z lektorem. Taka lekcja angielskiego jest całkowicie za darmo, a zyskać można wiele. Przede wszystkim zobaczyć jak wyglądają lekcje angielskiego Metodą Callana. Dodatkowo można sprawdzić, czy ta metoda jest odpowiednia dla Ciebie i co najważniejsze zrobić ten pierwszy krok, by pokonać barierę językową i zacząć swobodnie i płynnie rozmawiać w języku angielskim.

 

Pokazowa lekcja angielskiego

Metoda Callana w 90% opiera się na mówieniu. Każdą lekcję prowadzi inny lektor, by nie przyzwyczajać się do wymowy jednego z nich. Dlatego też lekcję pokazową, która trwa 55 minut, prowadzi dwóch lektorów. Pierwsze 25 minut prowadzi jeden lektor, następnie 5 min przerwy i kolejną część prowadzi inny lektor przez 25 minut. Po takiej lekcji próbnej również jest możliwość sprawdzenia swojego poziomu angielskiego w mówieniu. Dołączając osoby zainteresowane do grup musimy być pewni, że ta osoba będzie się dobrze czuła w grupie z odpowiednim poziomem języka angielskiego.

Zajęcia odbywają się dokładnie tak samo jak lekcja pokazowa. Lektor cały czas rozmawia wyłącznie w języku angielskim. Każdy z lektorów ma swoją barwę głosu, tempo mówienia i to wszystko wpływa na to, jak szybko i skutecznie przyswajamy język angielski.

Każda lekcja angielskiego w grupie lub angielski indywidualnie trwa prawie dwie godziny i składa się z dwóch części: 50 minut nauki, 10 minut nauki i kolejnych 50 minut nauki. Takie zajęcia językowe prowadzimy dwa razy w tygodniu. W ciągu miesiąca wychodzi prawie 16 godzin mówionego angielskiego. Jest to naprawdę sporo, biorąc pod uwagę, że nie każdy ma okazję przebywać stale w otoczeniu anglojęzycznym.

Jeżeli jesteś zainteresowany sprawdź naszą naszą ofertę i umów się na lekcję pokazową w naszej szkole językowej. Poznaj naszych lektorów angielskiego i kursantów. Gwarantujemy miłą atmosferę i szybki postęp w nauce języka angielskiego.

Zapisz się na lekcję próbną

Zadzwoń do nas
Asia – 737 863 297 – zajęcia stacjonarne
Magdalena – 530 552 953 – zajęcia online
lub przyjdź:
Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

Nie wiesz,
czy zdecydować się na nasz kurs?
Zapisz się na darmową lekcje próbną!

Zadzwoń do nas 737 863 297

lub przyjdź: Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat takich lekcji, to zapraszamy po więcej informacji tutaj: