Regulamin

PODSTAWOWE INFORMACJE

 1. Administratorem danych jest Profi Center Sp. z o.o., ze stałym miejscem prowadzenia działalności gospodarczej w Rzeszowie, przy ulicy Al.Piłsudskiego 31/117 kod pocztowy 35-074, NIP: 5242668533, REGON: 361245437 
 2. Z administratorem możesz się skontaktować, pisząc na adres e-mail: profi.poland@gmail.com 
 3. Pamiętaj, że kontaktując się z nami poprzez pocztę e-mail lub telefonicznie, przekazujesz nam swoje dane osobowe (imię, adres poczty elektronicznej i numer telefonu).
   

REALIZACJA USŁUGI/DOSTAWA

  Wszystkie zgłoszenia dotyczące nauki języka angielskiego złożone na naszej stronie internetowej będą realizowane przez naszych Administratorów w ciągu 24h od daty pozostawienia numeru telefonu w dni robocze od pn do pt od 10:00 do 18:00.
   

SPOSÓB PŁATNOŚCI

Na naszej stronie płatności za zakup poszczególnych produktów online lub offline są realizowane za pośrednictwem Przelewy24. Zasady Przelewy24 znajdziesz tu: www.przelewy24.pl

   

POLITYKA ZWROTÓW i REKLAMACJA

Masz prawo zaprzestania korzystania z naszych usług po zakończeniu opłaconego pakietu zajęć z języka angielskiego. Również masz prawo przerwać naukę języka angielskiego w trakcie trwania kursu i zamrozić swoje koszty u nas do czasu powrotu lub wybrać resztę pieniędzy w taki sposób, w który została zakupiona usługa. Zwracając pozostałe koszty zastrzegamy sobie prawo do przeliczenia zakupionego wcześniej pakietu do ceny najdroższego pakietu, w przeliczeniu na 1 lekcję ( pakiet 10 zajęć). Pozostałą kwotę po wyrównaniu wypłacamy w ciągu 14 dni od zgłoszenia.

Czasowa nieobecność Studenta na zajęciach nie jest przyjmowana przez Szkołę jako rezygnacja i nie zwalnia Studenta z płatności.

Zanim zaczniesz naukę w Profi Center masz możliwość skorzystania z darmowej lekcji próbnej, gdzie zobaczysz w jaki sposób odbywają się zajęcia.

Uzupełniasz u nas formularz zgłoszeniowy, gdzie należy podać swoje dane osobowe, które są niezbędne do realizacji nauki języka angielskiego i są przetwarzane zgodnie z zasadami RODO.

Dajemy pisemną gwarancję zdania testu Cambridge FCE (poziom B2) po ukończeniu wszystkich 12 poziomów metody Callana. Jeśli z jakichś powodów nie uda Ci się zdać go za pierwszym razem - będziemy Cię uczyć całkowicie za darmo do momentu uzyskania pozytywnego wyniku z testu.

Wszelkie reklamację związane z nauką i płatnościami proszę kierować na maila profi.poland@gmail.com. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od momentu jej zgłoszenia. O przebiegu i wyniku procesu reklamacyjnego zostaniesz poinformowany drogą mailową.

   

ZASADY KORZYSTANIA Z ZAJĘĆ GRUPOWYCH

 1. Poziom, od którego można rozpocząć naukę określany jest na podstawie wyników z ustnego testu znajomości języka.
 2. Prosimy o punktualne stawianie się na zajęcia.
 3. Prosimy by opłata za naukę była wnoszona nie później niż na pierwszych zajęciach kolejnego okresu rozliczeniowego.
 4. Jeśli byłeś na lekcji, a jeszcze nie uregulowałeś opłaty za nowy pakiet, będziesz zobowiązany za wykorzystane lekcje dopłacić standardową ceną 69 zł / 100 min.
 5. Materiały dydaktyczne są dodatkowo płatne. Wraz z zakupem podręcznika lub jego elektronicznej wersji dostaniesz dostęp do Międzynarodowej Platformy Internetowej, na której można dodatkowo pracować 24/7.
 6. Prosimy nie opuszczać zajęć, ponieważ nauczanie w grupach nie przewiduje zwrotów kosztów za nieobecność. Jeśli nie będzie Cię na 3 grupowych lekcjach z rzędu, masz możliwość skorzystania z jednej darmowej indywidualnej lekcji w ciągu miesiąca począwszy od daty ostatniej nieobecności, żeby móc bez problemu wrócić do swojej grupy. Pojedyncze nieobecności przepadają. Będąc w grupie nie ma możliwości "odpinania" z poszczególnych zajęć. Jeśli cała grupa zdecyduje się wziąć wolne, wtedy płatności wszystkich są zawieszone do momentu powrotu na zajęcia.
 7. Na zajęciach prosimy stosować się do wskazówek Lektora, nie przeszkadzać innym słuchaczom i nie korzystać z telefonów.
 8. Podczas zajęć zabrania się nagrywania materiałów audio i wideo.
 9. W razie, gdy student przyswoił mniej niż 60% materiału danego poziomu (tj. 60 punktów) na podsumowującym teście, nie przechodzi on na następny poziom do momentu pozytywnie zdanego testu lub przekierowuje się go do grupy z odpowiednim poziomem.
 10. W celu zagwarantowania najwyższego poziomu nauki zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w składzie grup.
 11. W przypadku, gdy grupa będzie liczyła 3 osoby lub mniej, szkoła ma prawo rozwiązać ową grupę i zaproponować inną grupę lub zajęcia indywidualne.
 12. W przypadku odwołania zajęć ze strony „Profi-Center”, jego koszt odlicza się przy kolejnej opłacie za naukę lub zajęcia odbywają się w inny, wcześniej ustalony przez strony dzień.
 13. W przypadku rezygnacji z nauki prosimy o wcześniejsze poinformowanie Administratora oraz uregulowanie ewentualnych należności.
 14. W przypadku nierozpoczęcia kursu, zwrot opłaty następuje w takiej samej formie w jakiej zostały wpłacone pieniądze.
 15. W przypadku rezygnacji w trakcie trwania kursu, kwota pozostała do zwrotu zostanie ustalona po uprzednim przeliczeniu odbytych zajęć po cenie z pakietu 10 lekcji, czyli 69 zł (na dzień 25.01.2023r).

Jeżeli rezygnujesz z nauki i chcesz, byśmy dokonali zwrotu pieniędzy to przekazujesz dane osobowe, które obejmują: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, numer rachunku bankowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zrealizowania zwrotu.

Harmonogram zajęć grupowych jest ustalany przed zapisaniem się na kurs. Wszelkie zmiany dni i godzin są możliwe po konsultacji z administracją szkoły.

   

ZASADY KORZYSTANIA Z ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH

 1. Na zajęcia indywidualne można się umawiać z tygodnia na tydzień, natomiast zalecamy rezerwację poszczególnych dni i godzin.
 2. Poziom, od którego można rozpocząć naukę określany jest na podstawie wyników z ustnego testu znajomości języka.
 3. Prosimy o punktualne stawianie się na zajęcia.
 4. Prosimy by opłata za naukę była wnoszona nie później niż na dzień przed pierwsza umówiona lekcja lub nowym okresem rozliczeniowym.
 5. Materiały dydaktyczne są dodatkowo płatne. Wraz z zakupem podręcznika lub jego elektronicznej wersji dostaniesz dostęp do Międzynarodowej platformy Internetowej, na której można dodatkowo pracować 24/7.
 6. Na zajęciach prosimy stosować się do wskazówek Lektora i nie nagrywać zajęć.
 7. W razie, gdy student przyswoił mniej niż 60% materiału danego poziomu ( tj. 60 punktów) na podsumowującym teście, nie przechodzi on na następny poziom do momentu pozytywnie zdanego testu lub przekierowuje się go do grupy z odpowiednim poziomem.
 8. Dzień przed umówioną lekcją dostaniesz sms z przypomnieniem o zajęciach. Można je odwołać w dniu dostarczenia sms.
 9. W przypadku odwołania lekcji w dniu zajęć - pobierana jest opłata w wysokości 100% wartości lekcji z zakupionego pakietu.
 10. W przypadku rezygnacji z nauki prosimy o wcześniejsze poinformowanie Administratora oraz uregulowanie ewentualnych należności.
 11. W przypadku nierozpoczęcia kursu, zwrot opłaty następuje w takiej samej formie w jakiej zostały wpłacone pieniądze.
   

KORZYSTANIE Z PLATFORMY

Dostęp do Międzynarodowej Platformy Internetowej otrzymasz wraz z zakupionym podręcznikiem odpowiedniego poziomu.

Należy wejść na stronę CallanOnline.com - Dostęp do platformy używając swojego maila, którego podałeś przy rejestracji na zajęcia. Wybierz opcję "Przypomnij hasło". Przejdź na stronę swojej poczty elektronicznej, gdzie powinien przyjść email z linkiem do resetowania hasła. Klikając w niego ustaw swoje hasło, za pomocą którego będziesz nadal korzystać z Platformy.

Możesz również zainstalować aplikację Callan Method, która jest do pobrania na stronie App Store lub Play Market.

Elektroniczny podręcznik możesz pobrać na 4 urządzenia, a więc możesz korzystać zarówno z telefonu jak również na komputerze.

Zanim wybierzesz szkołę z Metodą Callana - sprawdź na liście Akredytowane ośrodki.

Jesteśmy Jedyną Akredytowaną szkoła z Metodą Callana na Podkarpaciu.

   Masz pytania? Zadzwoń:

tel: 737 863 297

Odwiedź nas:

Rzeszów, Al. Piłsudskiego 31/117
profi.rzeszow@gmail.com

Zarejestruj się na zajęcia


Top
Nie wiesz,
czy zdecydować się na nasz kurs?
Zapisz się na darmową lekcje próbną!

Zadzwoń do nas 737 863 297

lub przyjdź: Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat takich lekcji, to zapraszamy po więcej informacji tutaj: