Aktualności

angielski dla młodzieży

Angielski dla młodzieży

Szkoła językowa Profi-Center to idealne miejsce, gdzie angielski dla młodzieży to nie tylko przygotowanie do matury, czy egzaminu ósmoklasisty. To także szkoła, która w przystępny i przyjemny sposób pozwoli przyswoić mówiony angielski w szybkim tempie.

nauka angielskiego trendem 2023 roku

Nauka angielskiego trendem 2023 roku

Jeśli dotychczasowe próby poznania obcych języków nie były skuteczne i zastanawiasz się, co możesz zrobić, abyś porozumiał się w codziennych sprawach, może warto wybrać inną metodę. Czy znasz kursy online Metodą Callana? Chcesz spróbować? Nic prostszego.

nauka angielskiego 2023

Nauka angielskiego w 2023

Jeśli chcesz, aby noworoczne postanowienie stało się Twoim celem na dłużej, postaw na naukę języka. Takie konkretne postanowienie może okazać się pomocnym narzędziem w realizacji Twoich długoterminowych celów, a szkoła językowa będzie najlepszym wyborem.


kursy angielskiego na feriach

Kursy angielskiego na feriach

Właśnie rozpoczął się okres ferii zimowych dla dzieci, młodzieży i studentów. Okres wypoczynku, to świetny czas na rozwijanie swoich pasji. Jeśli interesują Cię języki obce to w okresie ferii warto rozpocząć naukę języka angielskiego.

konwersacje z native speakerem rzeszów

Konwersacje z native speakerem

Zajęcia z native speakerem będą idealne dla osób, które znają podstawy języka obcego i chcą rozwijać umiejętności językowe. Sprawdź jakie są zalety nauki języka obcego z native speakerem i zapisz się na kurs języka angielskiego.

social media w nauce angielskiego

Social media w nauce angielskiego

Na przestrzeni ostatniej dekady media społecznościowe rozwinęły się bardzo mocno. Początkowo służyły do nawiązywania nowych znajomości, komunikacji oraz dzielenia się zdjęciami i zdarzeniami z życia.


nauka angielskiego na poziomie a2

Nauka angielskiego na poziomie A2

Lata praktyki pokazują, że najbardziej skuteczną metodą nauki języka obcego jest nauka bezpośrednia. Nauka ta polega na mówieniu. Do tej pory w swojej ofercie mieliśmy gramatykę z poziomu A1 i B1. Od teraz w naszej szkole możliwa jest nauka angielskiego na poziomie A2.

spotkania konwersacyjne speaking club

Spotkania konwersacyjne Speaking Club

Aby Twoja nauka była jeszcze bardziej skuteczna, co tydzień prowadzimy spotkania konwersacyjne Speaking Club. Każde spotkanie Speaking Club prowadzi inny lektor. Ćwiczymy przydatne zwroty i rozmówki sytuacyjne. Uczymy się języka angielskiego przez zabawę, grając w gry edukacyjne po angielsku.

nabór do nowych grup językowych

Nabór do nowych grup językowych

Jednak nabór do nowych grup językowych wciąż trwa. Obecnie mamy jeszcze kilka miejsc w grupie podstawowej (angielski online), która rozpocznie zajęcia już w najbliższy piątek – 7.10.2022r. Zajęcia będą się odbywały we wtorki i piątki o godzinie 19:00, na naszej platformie.


angielski dla firm

Darmowe konwersacje Speaking Club

Konwersacje w ramach naszego Speaking Club to świetna okazja, by doskonalić swój angielski. Jak co tydzień, w piątek odbyło się kolejne spotkanie. Tematem były wakacje, więc każdy uczestnik miał możliwość opowiedzieć o swoich planach w języku angielskim.

angielski dla firm

Angielski dla firm

Chcesz, żeby Twoja firma prężnie się rozwijała? Jeśli działasz na rynku lokalnym świadcząc usługi międzynarodowe i chcesz podnosić kwalifikację swoich pracowników, zafunduj im to co najlepsze. Mówiony angielski dla firm – szybko i skutecznie.

angielski dla niepełnosprawnych

Angielski dla niepełnosprawnych

Niepełnosprawność ruchowa nie może być czynnikiem wykluczającym z nauki angielskiego i tym samym rozwoju osobistego. W naszej szkole językowej zapewniamy warunki, które pozwalają uczyć się bez problemu języka angielskiego.


korepetycje z angielskiego

Korepetycje z angielskiego

Korepetycje z angielskiego, czy zajęcia w szkole językowej? Na ten temat można długo rozmawiać i tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Sprawdź, dla kogo są korepetycje z angielskiego i jak wybrać odpowiedni kurs.

intensywny kurs angielskiego rzeszów

Intensywny kurs angielskiego

Pewnie nie raz zadawałeś sobie pytanie – ile godzin w tygodniu trzeba poświęcić na naukę języka angielskiego? Odpowiedź jest prosta – im więcej tym lepiej. U nas w ciągu miesiąca możesz mieć prawie 16 godzin mówionego angielskiego.

angielski na wakacje

Angielski na wakacjach

Wakacje to dobra okazja, by zacząć intensywniej się uczyć, czyli 3 razy w tygodniu zamiast 2 razy w dogodnym dla siebie czasie. Najcenniejszy prezent jaki możesz zrobić to zainwestować w siebie, w swój rozwój. Efekty gwarantowane!


angielski w social mediach

Angielski w mediach społecznościowych

Media społecznościowe łączą cały świat. Oznacza to, że masz teraz połączenie z milionami użytkowników języka angielskiego. Tego rodzaju strony internetowe mogą być niezwykle przydatne do ćwiczeń języka angielskiego.

na czym polega metoda callana

Na czym polega Metoda Callana?

Metoda Callana jest metodą bezpośrednią. Co to dokładnie znaczy? Zajęcia w 100% odbywają się w języku angielskim – zarówno tłumaczenie nowego materiału, jak i ćwiczenie danego zagadnienia językowego.

koncert charytatywny dla ukrainy

Koncert charytatywny dla Ukrainy

W piątek, 13 maja, o godz. 19:00 w Wojewódzkim Domu Kultury, odbędzie się koncert charytatywny, podczas którego wystąpi jedna z naszych pracownic Irena Shara wraz z rodakami z Ukrainy. Zaprezentują ukraińskie piosenki i tańce.


kiedy zacząć uczyć dziecko języka obcego

Kiedy zacząć uczyć dziecko języka obcego?

Trudno jednoznacznie powiedzieć jaki wiek jest najlepszy na rozpoczęcie nauki języka angielskiego, natomiast wiele badań potwierdza, że im szybciej tym lepiej. Mózg dziecka jest bardzo plastyczny i przyswaja wiedzę z większą łatwością.

zapisy do nowych grup językowych

Zapisy do nowych grup językowych

PROFI CENTER to szkoła językowa, która działa przez cały rok. Przez to, że nasze grupy zajęciowe są kameralne, od 6 maksymalnie do 8 osób, stale tworzymy nowe grupy, do których możesz dołączyć już dziś.

kurs języka angielskiego dla firm

Kurs języka angielskiego dla firm

Coraz większą popularnością wśród polskich przedsiębiorstw cieszy się kurs języka angielskiego dla firm prowadzony przez szkoły językowe. Dzieje się tak, ponieważ większość firm stawia obecnie na rozwój swoich pracowników.


sposoby na zapamiętywanie angielskich słówek

Sposoby na zapamiętywanie angielskich słówek

Wiele osób, rozpoczynających naukę języka obcego, ma trudności z trwałym zapamiętywaniem słownictwa. Na szczęście istnieją sposoby na zapamiętywanie słówek, które mogą być pomocne przy utrwalaniu zasobu słownictwa.

dlaczego warto uczyć się języka angielskiego

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Język angielski jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie. Od XX wieku stał się głównym językiem w kontaktach międzynarodowych. Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego? Zalet jest nieskończenie wiele.

bezpłatny dodatkowy angielski

Bezpłatny dodatkowy angielski

Co tydzień nasi lektorzy w luźnej formie i przyjemnej atmosferze, prowadzą spotkania z języka angielskiego. Przez półtora godziny każdy ma czas, by się wypowiadać na wybrany wcześniej temat, szlifując swój mówiony angielski.


angielski dla maturzystów

Angielski dla maturzystów

Nauka języka angielskiego jest złożonym procesem, ale jak pokazuje praktyka i opinie naszych studentów – Metoda Callana naprawdę działa. Dlatego nie czekaj dłużej i przygotuj się zawczasu do matury z angielskiego razem z nami.

test sprawdzający wiedzę z angielskiego

Test sprawdzający wiedzę z angielskiego

Aby wybrać odpowiednie zajęcia w naszej szkole językowej oferujemy test sprawdzający poziom z angielskiego. Jest to krótka rozmowa z lektorem, dzięki której jesteśmy w stanie określić dokładnie poziom języka angielskiego w rozmowie.

angielski dla obcokrajowców

Angielski dla obcokrajowców

Jako szkoła języka angielskiego działamy na rynku polskim od 6 lat. Widzimy rosnące zapotrzebowanie na naukę angielskiego nie tylko Polaków ale też obcokrajowców. Angielski Metodą Callana opiera się na modelowaniu środowiska językowego.


rozdanie certyfikatów z języka angielskiego

Certyfikaty języka angielskiego

Kilka dni temu, w naszej szkole Profi Center, rozdaliśmy certyfikaty z języka angielskiego Metodą Callana. Grupa San Diego zakończyła, ze świetnymi wynikami, 4 poziom nauki, co potwierdza osiągnięcie wiedzy na Poziomie A2 skali CEFR.

angielskie dla najmłodszych

Angielski dla najmłodszych

Wczoraj w naszej szkole językowej kolejna grupa rozpoczęła swoją przygodę z językiem angielskim. Tym razem powitaliśmy grupę dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Grupa jest kameralna, jest w niej pięcioro dzieci. Maksymalnie w grupie językowej może być 8 osób.

konwersacje z angielskiego

Konwersacje z angielskiego

Speaking Club to świetna forma na sprawdzenie swoich umiejętności językowych. W naszej szkole językowej, co tydzień w piątki i w soboty organizujemy konwersacje z angielskiego. Nasi kursanci mogą przyjść i porozmawiać na różne tematy w języku angielskim.


rekrytacja do grupy podstawowej języka angielskiego

Rekrutacja do grupy podstawowej języka angielskiego

Aktualnie prowadzimy nabór do grupy podstawowej online, która będzie miała zajęcia w poniedziałki i środy o godz. 19:00. Lekcję odbywają się w kameralnych grupach od 6 do 8 osób, dwa razy w tygodniu. Każde zajęcia trwają prawie 2 godziny i składają się z 2 części.

angielski dla seniorów

Angielski dla seniorów

Popularną formą "sportu dla umysłu" staje się nauka języka angielskiego. Coraz chętniej sięgają po niego ludzie starsi. Nie każda metoda nadaje się dla każdego, natomiast Metoda Callana jest odpowiednia dla osób w każdym wieku, w tym także dla seniorów.

nabór na kurs języka angielskiego

Nabór na kurs języka angielskiego

Prowadzimy nabór do grup z języka angielskiego dla dorosłych (bez ograniczeń wiekowych). Również Metoda Callana ma specjalny system nauki dla dzieci w wieku od 7 do 12 roku życia. Nie odkładaj nauki języka na kiedyś.


przygotowanie do egzaminu fce rzeszów

Przygotowanie do egzaminu FCE

Test Cambridge FCE (First Certificate in English), podobny do TOEFL, czy IELTS, jest bardzo wymagający. Opiera się na swobodnej komunikacji z Native Speakerami, przeprowadzaniu spotkań biznesowych, czytaniu prasy periodycznej, itd.

6 urodziny szkoły językowej w rzeszowie

Darmowa lekcja pokazowa języka angielskiego

Często nie wiedząc jak wygląda nauka języka angielskiego rezygnujemy z podjęcia próby zmian w swoim życiu. Opowiedzenie o metodzie nie zawsze wystarcza dla podjęcia decyzji, dlatego w naszej szkole praktykujemy darmowe zajęcia pokazowe.

6 urodziny szkoły językowej w rzeszowie

6. urodziny szkoły językowej Profi-Center

15 lutego 2016 po raz pierwszy otworzyły się drzwi naszej szkoły w Rzeszowie. W tym roku będziemy świętować 6. rocznice działalności na polskim rynku. Jesteśmy jedyną Akredytowaną Szkołą Języka Angielskiego Metodą Callana na podkarpaciu.


zniżka na naukę angielskiego

Zniżka na naukę angielskiego

Luty, to piękny miesiąc by robić coś wspólnie. Przygotowaliśmy promocję, której jeszcze nie było. 20% zniżki dla Ciebie i Przyjaciela, partnera lub członka rodziny na miesiąc nauki języka angielskiego w naszej szkole.
Masz pytania? Zadzwoń:

tel: 737 863 297

Odwiedź nas:

Rzeszów, Al. Piłsudskiego 31/117
profi.rzeszow@gmail.com

Zarejestruj się na zajęcia


Top
Nie wiesz,
czy zdecydować się na nasz kurs?
Zapisz się na darmową lekcje próbną!

Zadzwoń do nas 737 863 297

lub przyjdź: Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat takich lekcji, to zapraszamy po więcej informacji tutaj: