angielski dla seniorów

Ostatnimi czasy popularną formą „sportu dla umysłu” staje się nauka języka angielskiego dla dorosłych. Coraz chętniej sięgają po niego ludzie dorośli, starsi 50+, 60+, 70+, 80+. Niestety przyznają się, że mają obawy przed tym, czy sobie poradzą z nauką języka.

Nie każda metoda nauki języka nadaje się dla każdego, natomiast Angielski Metodą Callana jest odpowiednia dla osób w każdym wieku, w tym także dla seniorów.

 

Jak działa nauka angielskiego Metodą Callana?

Nauka angielskiego Metodą Callana odbywa się w sposób naturalny, tak jak uczymy się języka rodzimego. Najpierw słyszymy jak do nas mówią rodzice, następnie próbujemy tworzyć własne zdania i dopiero później uczymy się czytać i pisać. Dokładnie taki sam mechanizm nauki angielskiego posiada Metoda Callana.

Każde zajęcia z angielskiego odbywają się energicznie i nie ma czasu na nudy. Uczestnik kursu językowego jest cały czas skupiony na nauce i konwersacjach w języku angielskim. Każda lekcja angielskiego trwa prawie dwie godziny (100 minut akademickich), gdzie lektor cały czas mówi, co mocno wpływa na przyswajanie języka angielskiego.

 

Angielski dla seniorów bez zadań domowych

Nasza szkoła językowa w Rzeszowie prowadzi zajęcia z języka angielskiego w małych grupach, od 6 do maksymalnie 8 osób, tak aby każdy kursant, uczeń, student miał możliwość rozmawiać na prowadzonych zajęciach z angielskiego.

Zapraszamy wszystkie osoby bez względu na wiek, dzieci, osoby dorosłe, seniorów. Pomożemy wszystkim tym, którzy chcą przełamać barierę językową, a także chcą bez stresu podróżować, studiować, czy też mieszkać w innym kraju.

 

Angielski w naszej szkole to murowany sukces.
W Polsce uczymy angielskiego ponad 6 lat.
Przestań szukać, zacznij działać!

 

Zadzwoń lub przyjdź

Asia – 737 863 297 – zajęcia stacjonarne
Magdalena – 530 552 953 – zajęcia online

Plac Wolności – naprzeciwko Galerii Center Park
Al. Piłsudskiego 31, Rzeszów
pokój 117

Nie wiesz,
czy zdecydować się na nasz kurs?
Zapisz się na darmową lekcje próbną!

Zadzwoń do nas 737 863 297

lub przyjdź: Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat takich lekcji, to zapraszamy po więcej informacji tutaj: