nauka angielskiego 2023

W dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego jest niezwykle potrzebna. Z angielskim spotkasz się w czasie zagranicznych podróży, służbowych spotkań, a nawet na ulicy. Jeśli chcesz, aby noworoczne postanowienie stało się Twoim celem na dłużej, postaw na naukę języka. Takie konkretne postanowienie może okazać się pomocnym narzędziem w realizacji Twoich długoterminowych celów. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz przygodę z obcym językiem, czy chcesz rozwijać go dalej, szkoła językowa będzie najlepszym wyborem. Przekonaj się, że nauka angielskiego może być łatwa. Szczególnie jeśli będziesz się uczyć się od doświadczonych nauczycieli, którzy nie tylko posługują się biegle językiem angielskim, ale również mają do zaoferowania odpowiednią metodyką nauczania.

 

Dlaczego szkoła językowa to najlepszy wybór?

Nauka języka angielskiego to świetna inwestycja w swój rozwój. Aby była ona skuteczna, warto skorzystać jednak z oferty szkoły językowej. To najlepszy sposób na to, aby widzieć efekty ciężkiej pracy i czasu poświęconego na zajęciach z lektorem.

Szkoła języka angielskiego Profi Center zatrudnia osoby, które do każdego ucznia podchodzą indywidualnie, co pozwala dobrać najlepszą metodę do konkretnej osoby. Lektorzy wiedzą, jak w interesujący sposób przekazać wiedzę. Co więcej kładą nacisk na zagadnienia, które w szczególności sprawiają uczniowi problem i mogą na bieżąco ocenić postępy w nauce danej osoby. Szkoła angielskiego dysponuje też różnymi ciekawymi materiałami, które angażują ucznia i wprowadzają różne formy aktywności. Decydując się na zajęcia w szkole angielskiego masz pewność, że nauka języka będzie nie tylko przyjemna, ale przede wszystkim efektywna. W nowym, 2023 roku postaw na siebie i rozwijaj ważne przyszłościowe umiejętności. Sprawdź dlaczego nauka angielskiego będzie trendem 2023 roku.

Kursy angielskiego metodą Callana – na czym polegają?

Zainteresowała Cię szkoła angielskiego, która swoje zajęcia prowadzi w oparciu o Metodę Callana? Zastanawiasz się może, czy tam metoda jest dobra dla Ciebie? Nauka angielskiego wg metody Callana jest szczególnie odpowiednia dla osób początkujących oraz tych, które czują obawy przed mówieniem po angielskim. Jej głównym celem jest szybka nauka oraz płynność wypowiadania się w języku angielskim. Podczas zajęć uczeń poznaje nowe zwroty i słówka, które umożliwiają pogłębianie zasobu słownictwa. Metodę Callana wyróżnia również to, że nauczyciel w rozmowie mówi szybko i oczekuje szybkiej odpowiedzi. Dzięki temu uczeń przygotowywany jest do rozmów z osobami anglojęzycznymi. Kursy angielskiego metodą Callana, prowadzone zarówno stacjonarnie, jak i online, dzięki swojej intensywności, mogą w niedługim czasie przynieść zadowalające efekty.

 

Ferie zimowe to zdecydowanie dobry czas,
by poszukać dla siebie odpowiedniego kursu angielskiego
i zacząć systematyczną naukę języka angielskiego.
Sprawdź nasze kursy angielskiego na feriach!

Postaw na sprawdzoną metodę
i wybierz kurs angielskiego metodą Callana w Rzeszowie.

Zapraszamy do Profi-Center
Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

Asia – 737 863 297 – zajęcia stacjonarne
Magdalena – 530 552 953 – zajęcia online

Nie wiesz,
czy zdecydować się na nasz kurs?
Zapisz się na darmową lekcje próbną!

Zadzwoń do nas 737 863 297

lub przyjdź: Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat takich lekcji, to zapraszamy po więcej informacji tutaj: