kursy angielskiego na feriach

Właśnie rozpoczął się okres ferii zimowych dla dzieci, młodzieży i studentów. Okres wypoczynku, to świetny czas na rozwijanie swoich pasji i hobby, na które ciężko jest znaleźć czas na co dzień. Jeśli interesują Cię języki obce, szczególnie język angielski to w okresie ferii warto rozpocząć naukę języka angielskiego poza szkołą. Jeśli chcesz szybko i płynnie mówić w języku angielskim, sprawdź koniecznie na czym polega metoda Callana.

 

Nauka angielskiego w czasie ferii

Jeśli masz swoje pasje i szczególnie się czymś interesujesz, na pewno już wiesz, co będziesz robić w trakcie zimowej przerwy. Jednak są osoby, które dopiero szukają swojego hobby, a nie chcą spędzić dwóch tygodni na kanapie, przerzucając kanały w telewizji, czy oglądając Netflixa. Co zatem można robić? Warto postawić na samodoskonalenie się, a jak wiadomo — w obecnych czasach znajomość języków obcych jest kluczowa.

Zdecydowanie warto się uczyć się języka angielskiego, jest to najbardziej pożądany język nie tyko w Polsce. Kolejne miejsce zajmują dopiero niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, a w ostatnim czasie, ukraiński. Jednak to właśnie znajomość angielskiego sprawi, że będziesz w stanie porozumieć się z innymi niemal na całym świecie.

Kursy angielskiego metodą Callana

Jest wiele sposobów na naukę języka angielskiego. Jedni preferują kursy online, inni wolą naukę stacjonarną w szkołach językowych. Jeszcze inni decydują się na samodzielną naukę w domu z podręcznikiem lub filmikami z internetu. Jeśli chcesz poznać zasady gramatyczne czy słownictwo, na pewno możesz sporą dawkę wiedzy przyswoić w domu. Jednak szkoła angielskiego stacjonarnie i online pomoże usystematyzować zdobytą wiedzę i nadać nauce kierunek.

W momencie kiedy podstawy angielskiego masz opanowane i chcesz tylko poćwiczyć mówienie lub odblokować się i przełamać strach przed mówieniem, warto wybrać kursy online metodą Callana. Jest to metoda, która opiera się na rozmowach. Twórca tej metody uważał, że najefektywniejszą i najłatwiejszą drogą do komunikatywnego poznania języka jest zaczęcie od nauki mówienia i rozumienia. Tak samo jak dzieci najpierw uczą się mówić, a później dopiero pisać. Tak samo w metodzie Callana wykorzystuje się tę zasadę.

 

Ferie zimowe to zdecydowanie dobry czas, by poszukać dla siebie odpowiedniego kursu angielskiego i zacząć systematyczną naukę języka angielskiego.
Postaw na sprawdzoną metodę i wybierz kurs angielskiego metodą Callana w Rzeszowie.

 

Chcesz się zapisać na kurs języka angielskiego?

Zapraszamy do Profi-Center
Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

Asia – 737 863 297 – zajęcia stacjonarne
Magdalena – 530 552 953 – zajęcia online

Nie wiesz,
czy zdecydować się na nasz kurs?
Zapisz się na darmową lekcje próbną!

Zadzwoń do nas 737 863 297

lub przyjdź: Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat takich lekcji, to zapraszamy po więcej informacji tutaj: