na czym polega metoda callanaNie wiem czy wiecie, ale Metoda Callana jest metodą bezpośrednią. Co to dokładnie znaczy? Zajęcia w 100% odbywają się w języku angielskim – zarówno tłumaczenie nowego materiału, jak i ćwiczenie danego zagadnienia językowego. Staramy się, aby podczas lekcji, nasi kursanci zaczęli „myśleć po angielsku”.

Dlatego całkowicie rezygnujemy z naszego języka ojczystego. Nasi kursanci uczą się wszystkiego tak, jak uczyliśmy się języka polskiego jako dzieci. Pewnie się teraz uśmiechacie i zadajecie sobie pytanie: Ale jak? Już tłumaczę.

 

Skuteczna metoda nauki angielskiego

Jako dzieci najpierw słyszeliśmy jak mówią nasi rodzice, następnie zaczęliśmy powtarzać ich słowa. Później nauczyliśmy się rozpoznawać litery i zaczęliśmy czytać, a na samym końcu dopiero czekała na nas nauka pisania. W taki sam sposób uczymy się podczas zajęć z języka angielskiego – powtarzamy nowe słownictwo i zagadnienia gramatyczne za nauczycielem. Po wytłumaczeniu i wyjaśnieniu materiału przez lektora ćwiczymy poprzez mówienie. Na zajęciach angielskiego sięgamy też po książki i czytamy, a czasami piszemy dyktanda. Nie martwcie się – nie ma za to żadnych ocen.

 

Angielski Callan Rzeszów

Gramatyką nie musicie się przejmować. Wprowadzamy ją poprzez indukcję. Nie poznajemy żadnych teoretycznych zasad. Na podstawie tego co słyszymy i powtarzamy, intuicyjnie rozumiemy w jaki sposób i kiedy różne konstrukcje gramatyczne są używane. I co najlepsze! NO HOMEWORK – nie ma żadnych zdań domowych. Jeżeli chcesz nauczyć się dobrze i szybko mówić po angielsku sprawdź jak wyglądają zajęcia w naszej szkole angielskiego w Rzeszowie. Przyjdź na lekcję pokazową i zobacz jak lektorzy angielskiego prowadzą zajęcia.

Jeśli macie więcej pytań, albo chcielibyście zobaczyć
jak wyglądają takie zajęcia. zapraszamy do kontaktu z administratorem naszej szkoły.

 

Zadzwoń do nas
Joanna – 737 863 297 – zajęcia stacjonarne
Magdalena – 530 552 953 – zajęcia online

lub przyjdź
Al. Piłsudskiego 31/117 Rzeszów

Nie wiesz,
czy zdecydować się na nasz kurs?
Zapisz się na darmową lekcje próbną!

Zadzwoń do nas 737 863 297

lub przyjdź: Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat takich lekcji, to zapraszamy po więcej informacji tutaj: