nauka angielskiego trendem 2023Rosnąca inflacja i zbliżająca się recesja sprawiają, że w wielu firmach zaczęły się redukcje zatrudnienia. Dla zwolnionych osób jedną z możliwości będzie szukanie pracy w innym kraju. Tylko jak wyjechać do innego kraju bez znajomości tamtejszego języka? Każdy, kto myśli o wyjeździe powinien pomyśleć o nauce jednego z najpopularniejszych języków. W Europie dominuje angielski, więc wybór jest raczej naturalny.

Jeśli dotychczasowe próby poznania obcych języków nie były skuteczne i zastanawiasz się, co możesz zrobić, abyś porozumiał się w codziennych sprawach, może warto wybrać inną metodę. Czy znasz kursy online Metodą Callana? Chcesz spróbować? Nic prostszego. Zgłoś się przez internet na kursy angielskiego i zobacz na czym polega Metoda Callana.

Angielski Metodą Callana online

Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość kontynuacji nauki po przybyciu do kraju, w którym jesteś zmuszony używać codziennie języka angielskiego. Potrzeba wymusza intensyfikację zajęć językowych, a ta metoda uczy zdecydowanie więcej słówek dziennie niż inne. Może dlatego wysyłając żołnierzy do walki na obcym terenie, uczono ich właśnie tą metodą? Wybrano ją, bo szybko osiągano wymagany efekt. Nie byli zmuszani do pisania, poznawania zawiłości gramatycznych, a przede wszystkim musieli mówić i rozumieć. Więcej poznanych wyrazów, ciągłe powtarzanie i wyrabianie odruchów automatycznego odpowiadania i mówienia dawało szybki efekt. Nawet gramatyka stawała się prostsza. Sprawdź jakie są nasze sposoby na zapamiętywanie angielskich słówek.

Każdy, kto kiedykolwiek uczył się już języka, wie, że najtrudniej jest mówić i rozumieć ze słuchu. Zdecydowanie łatwiej jest czytać słowa pisane i rozumieć sens zdania widzianego na drukowanych stronach. Kursy angielskiego Metodą Callana pozwalają szybko zwalniać blokadę w mówieniu, a większa niż w innych metodach liczba słów poznawanych każdego dnia pozwala na oswajanie się z nimi podczas słuchania wypowiedzi innych osób. Ciągłe powtarzanie doskonali wymowę i umiejętność rozumienia. Automatycznie uczysz się też zasad gramatyki. W nawiązaniu do wspomnianego wyżej przykładu – żołnierski dryl i dyscyplina nie jest zła, gdy musimy efektywnie i szybko osiągnąć cel. Kursy online Metodą Callana to umożliwiają. Dlatego metoda ta wykorzystywana jest nie tylko w nauce dzieci i młodzieży, ale także jako specjalistyczny angielski dla firm.

Jeśli masz więcej czasu na naukę przed wyjazdem, to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie dla ciebie szkoła angielskiego online. Szkoła i kursy online Metodą Callana są dobrą metodą, aby szybko i sprawnie nauczyć się mówić i porozumiewać w innym języku. A przecież tego właśnie chcesz. Jeśli wciąż nie jesteś przekonany / przekonana, to sprawdź dlaczego warto uczyć się języka angielskiego.

 

Zapraszamy do Profi-Center
Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

Asia – 737 863 297 – zajęcia stacjonarne
Magdalena – 530 552 953 – zajęcia online

Nie wiesz,
czy zdecydować się na nasz kurs?
Zapisz się na darmową lekcje próbną!

Zadzwoń do nas 737 863 297

lub przyjdź: Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat takich lekcji, to zapraszamy po więcej informacji tutaj: