angielski dla firm

Szybki angielski dla firm na Podkarpaciu w formie stacjonarnej. Możliwa nauka angielskiego i zajęcia w siedzibie firmy. Chcesz, żeby Twoja firma prężnie się rozwijała? Kultura korporacyjna jest dla Ciebie kluczowym elementem w sukcesie firmy? Jeśli działasz na rynku lokalnym świadcząc usługi międzynarodowe i chcesz podnosić kwalifikację swoich pracowników w tym znajomość ich języka angielskiego, zafunduj im to co najlepsze. Mówiony angielski dla firm – szybko i skutecznie. Twoi pracownicy pokonają barierę językową i zaczną swobodnie mówić w języku angielskim w bardzo krótkim czasie.

Prowadzimy zajęcia angielskiego Metodą Callana, która jest jedną z najskuteczniejszych metod do nauki języka angielskiego w Europie. Brak obowiązkowych zadań domowych sprawi, że lekcje językowe będą komfortowe.

 

Kurs językowy dla biznesu

Angielski dla biznesu prowadzimy w grupach jak i indywidualnie online. Dobieramy odpowiedni poziom zaawansowania i znajomości języka każdego kursanta i działamy. Uczymy 2 razy w tygodniu, każda lekcja trwa prawie 2 godziny i składa się z 2 części: 50 min nauki, 10 min przerwy i kolejnych 50 min nauki.

Godziny i dni zajęć dobieramy do preferencji konkretnej firmy. Przygotowujemy specjalnie dopasowaną ofertę, która będzie spełniała Twoje oczekiwania.

 

Szkolenia językowe dla firm

Chcesz bez przeszkód poruszać się w biznesie międzynarodowym?
Zainwestuj w siebie i w rozwój swoich pracowników, którzy są największym kapitałem
i sercem każdego przedsiębiorstwa.

 

Zaufało nam wiele firm. Prowadzimy angielski dla firm z Doliny Lotniczej,
angielski dla pracowników eventowych, firm logistycznych, informatyków, angielski dla lekarzy, pielęgniarek i personelu medycznego i wiele innych branż.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób prowadzimy zajęcia – zadzwoń do nas!
Sprawdź poziom angielskiego swój i swoich pracowników i zacznij działać!

 

 

ZADZWOŃ
Asia – 737 863 297 – zajęcia stacjonarne
Magdalena – 530 552 953 – zajęcia online

ODWIEDŹ NAS
Al. Piłsudskiego 31/117 Rzeszów

Nie wiesz,
czy zdecydować się na nasz kurs?
Zapisz się na darmową lekcje próbną!

Zadzwoń do nas 737 863 297

lub przyjdź: Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat takich lekcji, to zapraszamy po więcej informacji tutaj: