angielski dla maturzystów

Bardzo często, tuż przed maturami, rodzice szukają „deski ratunkowej” dla dzieci, żeby mogły porządnie się przygotować i zdać maturę z angielskiego. Aby takie przygotowania były skuteczne, jako Akredytowana Szkoła Języka Angielskiego Metodą Callana w Rzeszowie uczymy języka w podobny sposób, jak uczyliśmy się rodzimego języka. Najpierw mówili do nas rodzice, później zaczynaliśmy powtarzać za nimi pojedyncze słowa, a następnie układać pełne zdania. Dopiero później nauczyliśmy się pisać i czytać.

Nauka języka angielskiego jest złożonym procesem,
ale jak pokazuje praktyka i opinie naszych studentów – Metoda Callana działa.
Dlatego nie czekaj i przygotuj się zawczasu do matury z angielskiego razem z nami.

 

Przygotowanie do matury z języka angielskiego

Angielski do matury Rzeszów

 

Cały kurs języka angielskiego i zajęcia są zbudowane tak,
aby każdy mógł spróbować swoich sił w mówionym angielskim.
Pozwoli to na szybkie pokonanie bariery językowej.

Metoda Callana składa się z trzech etapów, które łączą w sobie 12 poziomów. Po pierwszym etapie, który trwa około 5-6 miesięcy nauczysz się tysiąca najbardziej popularnych słów i zwrotów gramatycznych.

Po każdym z poziomów mamy wewnętrzny test, który składa się z:

Kluczowym jest to, że angielski Metodą Callana opiera się na modelowaniu środowiska językowego. Oznacza to, że nasi lektorzy już od pierwszej lekcji rozmawiają wyłącznie w języku angielskim. Pozwala to na szybsze zaadaptowanie w środowisku anglojęzycznym i rozumienie native speakerów, a także mówienie po angielsku bez stresu. Co za tym idzie bez problemu poradzisz sobie na ustnym egzaminie maturalnym z języka angielskiego.

Nauka angielskiego dla uczniów szkół średnich (liceum, technikum, szkoły zawodowe), która pomaga jeszcze lepiej przygotować się do egzaminu maturalnego – matury z języka z angielskiego może odbywać się online lub stacjonarnie. Nasza szkołą angielskiego prowadzi również zajęcia indywidualne z angielskiego.

 

Grupy językowe są kameralne i liczą od 6 do 8 osób. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.
Każda lekcja trwa prawie dwie godziny i składa się z dwóch części: 50 minut nauki, 10 minut przerwy i kolejnych 50 minut nauki.
W sumie w ciągu jednego miesiąca będziesz mieć prawie 16 godzin mówionego angielskiego.

Jak się zapisać?
Zadzwoń do nas lub przyjdź

Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

Asia – 737 863 297 – zajęcia stacjonarne
Irena – 534 181 931 – zajęcia online