angielski dla maturzystów

Bardzo często, tuż przed maturami, rodzice szukają „deski ratunkowej” dla dzieci, żeby mogły porządnie się przygotować i zdać maturę z angielskiego. Aby takie przygotowania były skuteczne, jako Akredytowana Szkoła Języka Angielskiego Metodą Callana w Rzeszowie uczymy języka w podobny sposób, jak uczyliśmy się rodzimego języka. Najpierw mówili do nas rodzice, później zaczynaliśmy powtarzać za nimi pojedyncze słowa, a następnie układać pełne zdania. Dopiero później nauczyliśmy się pisać i czytać.

Nauka języka angielskiego jest złożonym procesem, ale jak pokazuje praktyka i opinie naszych studentów – Metoda Callana działa. Dlatego nie czekaj i przygotuj się zawczasu do matury z angielskiego razem z nami.

 

Przygotowanie do matury z języka angielskiego

Cały kurs języka angielskiego i zajęcia są zbudowane tak,
aby każdy mógł spróbować swoich sił w mówionym angielskim.
Pozwoli to na szybkie pokonanie bariery językowej.

Metoda Callana składa się z trzech etapów, które łączą w sobie 12 poziomów. Po pierwszym etapie, który trwa około 5-6 miesięcy nauczysz się tysiąca najbardziej popularnych słów i zwrotów gramatycznych.

Po każdym z poziomów angielskiego mamy wewnętrzny test, który składa się z:

 

Angielski do matury Rzeszów

Kluczowym jest to, że angielski Metodą Callana opiera się na modelowaniu środowiska językowego. Oznacza to, że nasi lektorzy angielskiego już od pierwszej lekcji rozmawiają wyłącznie w języku angielskim. Pozwala to na szybsze zaadaptowanie w środowisku anglojęzycznym i rozumienie native speakerów, a także mówienie po angielsku bez stresu. Co za tym idzie bez problemu poradzisz sobie na ustnym egzaminie maturalnym z języka angielskiego.

Nauka angielskiego dla młodzieży – dla uczniów szkół średnich (liceum, technikum, szkoły zawodowe), która pomaga jeszcze lepiej przygotować się do matury – egzaminu maturalnego – matury z języka angielskiego może odbywać się online lub stacjonarnie. Nasza szkoła angielskiego prowadzi poza zajęciami w małych grupach również zajęcia indywidualne z angielskiego.

Angielski dla młodzieży

Grupy językowe są kameralne i liczą od 6 do 8 osób. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.
Każda lekcja trwa prawie dwie godziny i składa się z dwóch części: 50 minut nauki, 10 minut przerwy i kolejnych 50 minut nauki.
W sumie w ciągu jednego miesiąca będziesz mieć prawie 16 godzin mówionego angielskiego.

Jak się zapisać?

Zadzwoń do nas lub przyjdź

Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

Asia – 737 863 297 – zajęcia stacjonarne
Magdalena – 530 552 953 – zajęcia online

Nie wiesz,
czy zdecydować się na nasz kurs?
Zapisz się na darmową lekcje próbną!

Zadzwoń do nas 737 863 297

lub przyjdź: Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat takich lekcji, to zapraszamy po więcej informacji tutaj: