intensywny kurs angielskiego rzeszów

Pewnie nie raz zadawałeś sobie pytanie – ile godzin w tygodniu trzeba poświęcić na naukę języka angielskiego? Odpowiedź jest prosta – im więcej tym lepiej.

Większość szkół językowych oferuje system od 40 minut do godziny, gdzie zajęcia z języka angielskiego prowadzone są raz lub dwa razy w tygodniu. Natomiast nie mając możliwości praktykowania języka poza lekcjami czasu tego będzie za mało. Dlatego żeby szybko i skutecznie nauczyć się płynnie mówić po angielsku należy zwiększyć częstotliwość nauki.

 

Skuteczna nauka języka angielskiego

Każde zajęcia z języka angielskiego Metodą Callana trwają prawie dwie godziny i składają się z dwóch części: 50 min nauki, 10 min przerwy i kolejnych 50 min nauki i tak dwa razy w tygodniu. W związku z tym w ciągu miesiąca możesz mieć prawie 16 godzin mówionego angielskiego. Systematyczność i specjalnie dobrana kolejność przedstawiania materiału wpływa na skuteczność zajęć tą metodą.

 

Kursy angielskiego do egzaminów i certyfikatów

Nie wybieraj się na kursy, które oferują elastyczność. Nauka angielskiego jest jak sport – potrzebuje poświęcenia czasu, regularności powtarzania oraz systematyczności.

Dajemy pisemną gwarancję, że osoba, która skończy u nas wszystkie 12 poziomów bez problemu będzie mogła przystąpić do zdania testu Cambridge FCE na poziomie B2.

Wykorzystaj wakacje mądrze

 

Zapisz się na DARMOWĄ lekcję próbną,
sprawdź poziom swojego angielskiego
i zacznij przygodę z angielskim razem z nami.

 

ZADZWOŃ
Asia – 737 863 297 (zajęcia stacjonarne)
Irena – 534 181 931 (zajęcia online)

ODWIEDŹ NAS
Al. Piłsudskiego 31/117 Rzeszów

Nie wiesz,
czy zdecydować się na nasz kurs?
Zapisz się na darmową lekcje próbną!

 

Zadzwoń do nas
737 863 297

lub przyjdź:
Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej
na temat takich lekcji,
to zapraszamy po więcej informacji tutaj: