intensywny kurs angielskiego rzeszów

Pewnie nie raz zadawałeś sobie pytanie – ile godzin w tygodniu trzeba poświęcić na naukę języka angielskiego? Odpowiedź jest prosta – im więcej tym lepiej.

Większość szkół językowych oferuje system od 40 minut do godziny, gdzie zajęcia z języka angielskiego prowadzone są raz lub dwa razy w tygodniu. Natomiast nie mając możliwości praktykowania języka poza lekcjami czasu tego będzie za mało. Dlatego żeby szybko i skutecznie nauczyć się płynnie mówić po angielsku należy zwiększyć częstotliwość nauki.

 

Skuteczna nauka języka angielskiego

Każde zajęcia z języka angielskiego Metodą Callana trwają prawie dwie godziny i składają się z dwóch części: 50 min nauki, 10 min przerwy i kolejnych 50 min nauki i tak dwa razy w tygodniu. W związku z tym w ciągu miesiąca możesz mieć prawie 16 godzin mówionego angielskiego. Systematyczność i specjalnie dobrana kolejność przedstawiania materiału wpływa na skuteczność zajęć tą metodą.

 

Kursy angielskiego do egzaminów i certyfikatów

Nie wybieraj się na kursy, które oferują elastyczność. Nauka angielskiego jest jak sport – potrzebuje poświęcenia czasu, regularności powtarzania oraz systematyczności.

Dajemy pisemną gwarancję, że osoba, która skończy u nas wszystkie 12 poziomów bez problemu będzie mogła przystąpić do zdania testu Cambridge FCE na poziomie B2.

Wykorzystaj przerwę od szkoły mądrze
zapisz się na kurs angielskiego na wakacjach!

 

Zapisz się na DARMOWĄ lekcję próbną,
sprawdź poziom swojego angielskiego
i zacznij przygodę z angielskim razem z nami.

 

ZADZWOŃ
Asia – 737 863 297 – zajęcia stacjonarne
Magdalena – 530 552 953 – zajęcia online

ODWIEDŹ NAS
Al. Piłsudskiego 31/117 Rzeszów

Nie wiesz,
czy zdecydować się na nasz kurs?
Zapisz się na darmową lekcje próbną!

Zadzwoń do nas 737 863 297

lub przyjdź: Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat takich lekcji, to zapraszamy po więcej informacji tutaj: