angielski na wakacjach

Tak się utarło, że w okresie wakacyjnym dorośli i dzieci zazwyczaj chcą odpocząć od nauki, robią przerwę i dopiero we wrześniu wracają lub szukają nowych propozycji na rynku. Z doświadczenia siedmiu lat wiemy, że przerwa bez praktyki nie jest niczym dobrym w nauce, zwłaszcza języka angielskiego. Język jak żywy organizm stale potrzebuje pielęgnacji i szlifowania. Dlatego angielski na wakacjach to idealny moment, aby podszkolić się w znajomości każdego języka.

Nauka języka angielskiego na wakacjach

Nasi studenci wiedzą, że najdłuższa przerwa w szkole języka angielskiego Profi-Center Rzeszów to maksymalnie 2 tygodnie, ponieważ to jest czas, żeby faktycznie złapać wiatr w żagle i z nową siłą i energią kontynuować naukę angielskiego bez straty w nauce i zbędnych powtórek.

DZIAŁAMY I TWORZYMY GRUPY PRZEZ CAŁY ROK!

Szybki angielski Rzeszów

Wakacje to dobra okazja, by zacząć intensywniej się uczyć, czyli 3 razy w tygodniu zamiast 2 razy w dogodnym dla siebie czasie. Najcenniejszy prezent jaki możesz zrobić to zainwestować w siebie, w swój rozwój. Efekty gwarantowane! Nasi lektorzy angielskiego czekają na Ciebie.

 

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ

Zapraszamy do nas
Joanna – 737 863 297 – zajęcia stacjonarne
Magdalena – 530 552 953 – zajęcia online

Al. Piłsudskiego 31/117 Rzeszów

Nie wiesz,
czy zdecydować się na nasz kurs?
Zapisz się na darmową lekcje próbną!

Zadzwoń do nas 737 863 297

lub przyjdź: Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat takich lekcji, to zapraszamy po więcej informacji tutaj: