kiedy zacząć uczyć dziecko języka obcegoO tym, że warto uczyć się języków obcych wie każdy, i nie trzeba nikogo do tego przekonywać. Trudno jednoznacznie powiedzieć jaki wiek jest najlepszy na rozpoczęcie nauki języka angielskiego, natomiast wiele badań potwierdza, że im szybciej tym lepiej. Mózg dziecka jest bardzo plastyczny i przyswaja wiedzę z większą łatwością.

Nie ma podstaw, by się martwić i czekać, aż dziecko doskonale opanuje jeden język. Nauka języka angielskiego może iść osobnym torem. W pewnym momencie rodzice będą mile zaskoczeni efektami nauki dziecka.

 

Angielski dla dzieci Rzeszów

Metoda Callana dla najmłodszych

 

W rodzinach mieszanych, gdzie jeden z rodziców rozmawia po polsku, drugi po angielsku często dzieci rozróżniają języki. Co więcej rozumieją co do nich mówią rodzice, a nieco później same zaczynają naturalnie rozmawiać w obu językach. Właśnie na takiej zasadzie polega Metoda Callana. Bez wkuwania, bez stresu – Twoje dziecko pokona barierę językową i zacznie mówić po angielsku.

Angielski dla dzieci prowadzimy w wieku od 7 do 12 roku życia. Każda lekcja trwa 75 min z 5 minutową przerwą, a grupy są kameralne i liczą maksymalnie 8 osób. Podczas zajęć skupiamy się przede wszystkim na mówieniu, ponieważ jest to dla nas priorytetem.

Jednak, aby ubarwić naukę naszym młodym kursantom, przygotowaliśmy dla nich również krótkie quizy, zadania i gry. Warto zaznaczyć, że całe zajęcia odbywają się tylko i wyłącznie w języku angielskim bez używania języka polskiego.

Zajęcia językowe odbywają się zarówno stacjonarnie, jak i online.

 

 

Zapisz dwoje dziecko na zajęcia

Zadzwoń do nas
Joanna – 737 863 297 (zajęcia stacjonarne)
Irena – 531 181 931 (zajęcia online)

lub przyjdź
Al. Piłsudskiego 31/117 Rzeszów