kiedy zacząć uczyć dziecko języka obcegoO tym, że warto uczyć się języków obcych wie każdy, i nie trzeba nikogo do tego przekonywać. Trudno jednoznacznie powiedzieć kiedy zacząć uczyć dziecko języka obcego, natomiast wiele badań potwierdza, że im szybciej tym lepiej. Mózg dziecka jest bardzo plastyczny i przyswaja wiedzę z większą łatwością.

Nie ma podstaw, by się martwić i czekać, aż dziecko doskonale opanuje jeden język. Nauka języka angielskiego może iść osobnym torem. W pewnym momencie rodzice będą mile zaskoczeni efektami nauki dziecka.

 

Angielski Metodą Callana dla najmłodszych

W rodzinach mieszanych, gdzie jeden z rodziców rozmawia po polsku, drugi po angielsku często dzieci rozróżniają języki. Co więcej rozumieją co do nich mówią rodzice, a nieco później same zaczynają naturalnie rozmawiać w obu językach. Właśnie na takiej zasadzie polega Metoda Callana. Bez wkuwania, bez stresu – Twoje dziecko pokona barierę językową i zacznie mówić po angielsku.

 

Nauka angielskiego dla dzieci

Angielski dla dzieci prowadzimy w wieku od 7 do 12 roku życia. Każda lekcja angielskiego trwa 75 min z 5 minutową przerwą, a grupy są kameralne i liczą maksymalnie 8 osób. Podczas zajęć skupiamy się przede wszystkim na mówieniu, ponieważ jest to dla nas priorytetem.

Jednak, aby ubarwić naukę angielskiego naszym młodym kursantom, przygotowaliśmy dla nich również krótkie quizy, zadania i gry. Warto zaznaczyć, że całe zajęcia odbywają się tylko i wyłącznie w języku angielskim bez używania języka polskiego.

Zajęcia językowe odbywają się zarówno stacjonarnie, jak i online.

Zapisz dwoje dziecko na zajęcia z j. angielskiego

Zadzwoń do nas
Joanna – 737 863 297 – zajęcia stacjonarne
Magdalena – 530 552 953 – zajęcia online

lub przyjdź
Al. Piłsudskiego 31/117 Rzeszów

Nie wiesz,
czy zdecydować się na nasz kurs?
Zapisz się na darmową lekcje próbną!

Zadzwoń do nas 737 863 297

lub przyjdź: Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat takich lekcji, to zapraszamy po więcej informacji tutaj: