bezpłatny dodatkowy angielski

Bez wątpienia, żeby nauczyć się mówić po angielsku potrzebna jest przede wszystkim praktyka. W naszej szkole od paru lat sukcesywnie prowadzimy darmowe spotkania Speaking Club dla naszych studentów, ale nie tylko. Można również przyjść ze swoimi znajomymi. Wystarczy wcześniej zgłosić się do naszej szkoły, telefonicznie lub stacjonarnie, z uwagi na fakt, że liczba osób na takich spotkaniach jest ograniczona.

Co tydzień nasi lektorzy w luźnej formie i przyjemnej atmosferze, prowadzą spotkania z języka angielskiego. Przez półtora godziny każdy ma czas, by się wypowiadać na wybrany wcześniej temat, szlifując swój mówiony angielski.

 

Nauka angielskiego w formie Speaking Clubu

Zazwyczaj darmowe speaking cluby w naszej szkole odbywają się co soboty.
Często są one także organizowane w określone dni w tygodniu.
Więcej informacji na ten temat można znaleźć bezpośrednio na tablicy w biurze szkoły.

Jak wynika z wypowiedzi uczestników darmowych spotkań z języka angielskiego, bardzo cenią sobie oni nie tylko przyjemną atmosferę. Zauważają także widoczny rozwój swojego poziomu mówionego angielskiego i ogólną poprawę w nauce. Takie Speaking Cluby są świetną odskocznią od zajęć z języka angielskiego Metodą Callana.

 

Darmowe spotkania językowe

Jeśli nie masz na co dzień styczności z językiem angielskim, polecamy korzystanie z darmowych spotkań językowych. To nie tylko mile spędzony czas, ale także doskonalenie swoich umiejętności językowych.

 

 

Jak się zapisać?

Zadzwoń do nas lub przyjdź

737 863 297
Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

Nie wiesz,
czy zdecydować się na nasz kurs?
Zapisz się na darmową lekcje próbną!

Zadzwoń do nas 737 863 297

lub przyjdź: Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat takich lekcji, to zapraszamy po więcej informacji tutaj: