przygotowanie do egzaminu fce rzeszów

Dosyć często ludzie decydują się na zdanie testu Cambridge FCE
(First Certificate in English), który jest podobny do TOEFL, czy IELTS i jest bardzo wymagający.
Opiera się na swobodnej komunikacji z Native Speakerami, przeprowadzaniu spotkań biznesowych, czytaniu prasy periodycznej itd.

Egzaminy Cambridge English Qualifications uznawane są przez ponad 25 000 organizacji na całym świecie,
wśród nich: pracodawcy, uczelnie wyższe i instytucje rządowe. Egzamin B2 First, inaczej FCE,
jest uznawany przez ponad 150 uczelni wyższych w Polsce i 2 000 uczelni zagranicznych.

 

Jak i gdzie zdać egzamin Cambridge FCE?

W Polsce znajdują się jednostki egzaminacyjne Cambridge English, gdzie można się wcześniej zapisać na listę osób chętnych do zdania Testu Cambridge KET, PET, lub FCE. Jest on w formie testu wielokrotnego wyboru oraz pytań otwartych.

Nasza szkoła językowa w Rzeszowie daje pisemną gwarancję zdania testu Cambridge FCE uczniom, którzy przejdą u nas wszystkie 12 poziomów z języka angielskiego Metodą Callana. Statystycznie 95% osób, które już uczyły się tą metodą, zdają ten test za pierwszym razem. Gdyby z jakichś powodów nie udało Ci się zdać tego testu będziemy uczyć Cię za darmo, aż do uzyskania pozytywnego wyniku.

 

Egzamin First Certificate in English

Metoda Callana jest bardzo skuteczną metodą do nauki języka angielskiego. Systematyczne zajęcia z języka angielskiego, ułożona struktura tych zajęć oraz zawodowe kwalifikacje naszych lektorów, dają satysfakcję z nauki naszym studentom. Aby móc odpowiednio się przygotować do zdania testu Cambridge FCE trzeba dać sobie trochę czasu. Średnio pokonywanie jednego poziomu trwa około 2-3 miesięcy w zależności od poziomu. Im wyższy poziom, tym więcej jest w nim zagadnień gramatycznych do omówienia.

Metoda Callana w głównej mierzę opiera się na mówieniu. Do tego dochodzi też czytanie i pisanie dyktand. Dzięki Metodzie Callana szybko pokonasz barierę językową, zaczniesz swobodnie i płynnie mówić w języku angielskim, a zdając test Cambridge FCE zwiększysz swoją szansę na lepsze życie, również to zawodowe. Dajemy pisemną gwarancję zdania egzaminu FCE po ukończeniu kursów angielskiego w naszej szkole językowej Profi-Center.

Zadzwoń do nas
Asia – 737 863 297 – zajęcia stacjonarne
Magdalena – 530 552 953 – zajęcia online

lub przyjdź:
Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

Nie wiesz,
czy zdecydować się na nasz kurs?
Zapisz się na darmową lekcje próbną!

Zadzwoń do nas 737 863 297

lub przyjdź: Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat takich lekcji, to zapraszamy po więcej informacji tutaj: