kurs języka angielskiego dla firm

Coraz większą popularnością wśród polskich przedsiębiorstw cieszy się kurs języka angielskiego dla firm prowadzony przez szkoły językowe. Dzieje się tak, ponieważ większość firm stawia obecnie na rozwój swoich pracowników. Natomiast z uwagi na fakt, że rynek staje się międzynarodowy, istnieje ogromna potrzeba codziennej komunikacji w języku angielskim.

 

Język angielski dla firm

Dlatego między innymi koncerny międzynarodowe wybierają naukę angielskiego Metodą Callana, która w głównej mierze opiera się na mówieniu. Metoda ta pozwala na szybkie pokonanie bariery językowej i na swobodnym mówieniu po angielsku. Dodatkowym atutem jest brak zadań domowych. Nie oszukujmy się, osoba prócz angielskiego ma na głowie wiele innych codziennych spraw i nieodrobione zadania domowe nie zachęcają do kontynuacji nauki.

Maksymalnie pracujemy na zajęciach. Struktura zajęć pozwala zanurzyć się w środowisko językowe, ponieważ już od pierwszej lekcji nasi lektorzy rozmawiają wyłącznie w języku angielskim. Każde zajęcia językowe prowadzi inny lektor, żeby nie przyzwyczajać się do wymowy jednego z nich.

Współpracując z nami jako firma możesz zgłosić grupę pracowników do naszej Akredytowanej Szkoły Językowej, na kurs języka angielskiego dla firm Metodą Callana.

Nauka angielskiego w firmie

Oferujemy także angielski z dojazdem do naszych klientów. Jednak warunkiem jest zorganizowanie 2-3 grup zajęciowych w jednym dniu. Zależy nam na komforcie pracowników Państwa firmy, ale również zależy nam na komforcie naszych lektorów.

Naszą kadrę tworzą specjaliści w swojej dziedzinie, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, odbywają szkolenia z trenerami z Londynu i mają odpowiednie wykształcenie filologiczne. Jeżeli jesteś zainteresowany angielskim dla biznesu dla siebie lub pracowników zapraszamy do kontaktu.

 

Aby zapisać się na zajęcia z angielskiego dla firm napisz do nas na adres profi.rzeszow@gmail.com
– z pewnością przygotujemy ofertę nie do odrzucenia.
Oferujemy zajęcia stacjonarne i kurs językowy online,
które odbywają się na naszej międzynarodowej platformie.

 

Zadzwoń do nas:

Joanna – 737 863 297 – zajęcia stacjonarne
Magdalena – 530 552 953 – zajęcia online

Nie wiesz,
czy zdecydować się na nasz kurs?
Zapisz się na darmową lekcje próbną!

Zadzwoń do nas 737 863 297

lub przyjdź: Al. Piłsudskiego 31/117, Rzeszów

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat takich lekcji, to zapraszamy po więcej informacji tutaj: